KONST / Litografier / Färglitografi 10357241
*
nr 1035 7241
Kjell Ã…slund
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Kjell Åslund (f. 1948), 32/220, bladets mått: 60x40
Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:48:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/4 14:01:05
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell åslund litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Kjell Ã…slund
Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.
nr 1035 7241
Kjell Ã…slund
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Kjell Åslund (f. 1948), 32/220, bladets mått: 60x40
Kjell Åslund, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/4 14:01:05 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik kjell åslund litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15